Nie masz konta? Zarejestruj się

Modelka zdobyła czerwony pasek

10.06.2003 00:00
Katarzyna Jarosińska, znajdująca się na liście top modelek, zawiesiła na blisko rok karierę, by zdać maturę.
Katarzyna Jarosińska, znajdująca się na liście top modelek, zawiesiła na blisko rok karierę, by zdać maturę.
Dziewiętnastoletnia modelka z Trzebini karierę rozpoczęła cztery lata temu od udziału w castingu, o którym dowiedziała się z naszej gazety.
- Po raz pierwszy odczułam wówczas prawdziwą radość i satysfakcję z powodu wzrostu (176 cm). Wcześniej przeszkadzała mi myśl, że jestem najwyższa wśród rówieśników – wyjawiła Katarzyna Jarosińska, gwiazda pokazów mody, towarzyszących tegorocznym wyborom Miss Ziemi Chrzanowskiej.
Podpisany przed laty z włoską agencją Fashion Models kontrakt otworzył przed nią szereg możliwości. Mediolan, Hamburg, Paryż- były w zasięgu jej ręki.
W czerwcu ubiegłego roku wyjechała na podbój Azji, gdzie przez ponad trzy miesiące prezentowała kreacje na wybiegach w Hongkongu.
- Trzeba wykazywać się choćby odrobiną samokrytycyzmu i pokory – daje wskazówki dziewczętom, chcącym pójść w jej ślady.
Jesienią ubiegłego roku Kasia zdecydowała jednak o zrobieniu sobie przerwy w pracy. Czas ten poświęciła na przygotowania do egzaminu dojrzałości w Prywatnym Liceum Aktorskim w Krakowie, który poszedł jej jak z płatka. Na świadectwie maturalnym znalazł się czerwony pasek.
Czy świeżo upieczona maturzystka zamierza porzucić karierę modelki dla aktorstwa?
- Jeszcze do niedawna myślałam o studiach aktorskich, ale teraz skłaniam się bardziej ku wokalistyce – wyjawia modelka, która już wkrótce wyjedzie na kolejny kontrakt, tym razem do Singapuru.

Materiał chroniony prawem autorskim. Prawa autorów, producentów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystywanie utworów (powielanie, rozpowszechnianie itp.) w całości lub części na wszelkich polach eksploatacji, w tym także w internecie, wymaga pisemnej zgody.

  • Numer: 23 (584)
  • Data wydania: 10.06.03

Kup e-gazetę!