Nie masz konta? Zarejestruj się

Przywykłam do sukcesów

11.03.2003 00:00
Poniedziałek był pierwszym dniem pracy w urzędzie Urszuli Palki, którą burmistrz Chrzanowa powołał na stanowisko zastępcy.
Poniedziałek był pierwszym dniem pracy w urzędzie Urszuli Palki, którą burmistrz Chrzanowa powołał na stanowisko zastępcy.
Pani wiceburmistrz podlegają trzy wydziały: gospodarki komunalnej i ochrony środowiska, przedsięwzięć publicznych oraz architektury i urbanistyki.
- Zawsze lubiłam się sprawdzać na stanowisku i kochałam pracę. Muszę przyznać, że przywykłam raczej do sukcesów niż do porażek – oznajmiła Urszula Palka.
Jak stwierdziła ma zamiłowanie do porządku i patrząc pod tym kątem na Chrzanów, wiele jest w nim do zrobienia.
- Zawsze uważałam, że nadaję się do pracy, a nie do polityki, toteż nigdy nie byłam związana z żadna partią. W czasach w jakich pracowałam nie było to takie proste i oczywiste – mówi wiceburmistrz Palka.
Czego życzyłaby sobie pani wiceburmistrz, gdyby dziś składała sobie życzenia?
– Żeby mi się powiodło – odparła krótko.

Urszula Palka ma 60 lat. Jest rodowitą chrzanowianką. Ukończyła Wydział Budownictwa Lądowego Politechniki Krakowskiej. W PKP pracowała jako zastępca naczelnika oddziału drogowego w Oświęcimiu oraz kontroler drogowy i mostowy w oddziale w Bielsku-Białej.
W Chrzanowskim Przedsiębiorstwie Budowlanym była kierownikiem robót oraz zastępcą dyrektora ds. technicznych.
Pracowała też jako projektant w Biurze Planowania Przestrzennego w Katowicach, była zastępcą dyrektora w Rejonowym Przedsiębiorstwie Remontowo-Budowlanym w Jaworznie oraz dyrektorem w Przedsiębiorstwie Robót Budowlanych Rombud w Chrzanowie. Od kwietnia ubiegłego roku przebywała na emeryturze.

Materiał chroniony prawem autorskim. Prawa autorów, producentów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystywanie utworów (powielanie, rozpowszechnianie itp.) w całości lub części na wszelkich polach eksploatacji, w tym także w internecie, wymaga pisemnej zgody.

  • Numer: 10 (571)
  • Data wydania: 11.03.03

Kup e-gazetę!