Świetlicowa rywalizacja

11.02.2003 00:00
Podczas ferii w Szkole Podstawowej nr 4 w Trzebini rozegrano II Międzyświetlicowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Świetlicy Plus.
Zarówno w młodszej, jak i starszej grupie wiekowej, wygrali reprezentanci świetlicy działającej w Domu Harcerza, podopieczni Piotra Koteli.
Już po raz drugi na starcie stanęli zawodnicy reprezentujący wszystkie cztery działające w Trzebini świetlice Plus. Środowe zawody trwały dwie i pół godziny. W starszej kategorii wiekowej wygrali uczestnicy świetlicy działającej w Domu Harcerza. W finale pokonali 6-1 kolegów z SP nr 4. Trzecie miejsce zajęła SP nr 8. Zwycięski zespół zagrał w zestawieniu: Mateusz Wijas, Marcin Burdalski, Łukasz Bochnia i Piotr Szwajda. Również w młodszej grupie triumfowali uczestnicy zajęć w Domu Harcerza, którzy zagrali w zestawieniu: Przemysław Chełczyński, Dariusz Gajda, Oskar Porębski, Łukasz Pietrzak, Tomasz Urban i Adrian Burdalski. W finale wygrali 5-0 z zawodnikami z SP nr 6. Trzecie miejsce przypadło gospodarzom z SP nr 4, którzy wygrali pierwszą edycję zawodów.
Zwycięskie drużyny otrzymały puchar przechodni dyrektora świetlicy Plus Anny Gaudyn.
- Zajęcia sportowe były jednym z wielu punktów programu tegorocznych ferii. Ogółem w zajęciach wzięło udział ponad 300 dzieci, które uczestniczyły w wycieczkach do Wadowic i Wisły, wyjeżdżały na basen i bawiły się na balu karnawałowym. Mogliśmy uczestniczyć w wyjazdach dzięki uprzejmości pana Józefa Kucia, który użyczył nam autobusu – informuje Anna Gaudyn.

Materiał chroniony prawem autorskim. Prawa autorów, producentów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystywanie utworów (powielanie, rozpowszechnianie itp.) w całości lub części na wszelkich polach eksploatacji, w tym także w internecie, wymaga pisemnej zgody.

• Numer: 6 (567)
  • Data wydania: 11.02.03