Nie masz konta? Zarejestruj się

Małopolski fundusz w czołówce

12.11.2002 00:00
Małopolski Fundusz Poręczeń Kredytowych dysponuje kapitałem w wysokości 4 milionów złotych, co według danych Krajowego Stowarzyszenia Funduszy Poręczeniowych, stawia go na piątym miejscu w kraju.
Małopolski Fundusz Poręczeń Kredytowych dysponuje kapitałem w wysokości 4 milionów złotych, co według danych Krajowego Stowarzyszenia Funduszy Poręczeniowych, stawia go na piątym miejscu w kraju.
W stowarzyszeniu zarejestrowanych jest 27 funduszy poręczeń kredytowych. Najwyższym kapitałem w wysokości 16 milionów złotych dysponuje szczeciński Polfund. Fundusz z Lublina posiada kapitał w wysokości 10 milionów 450 tysięcy złotych, fundusz z Białegostoku dysponuje 9 milionami złotych, a fundusz z Działdowa prawie 5,4 milionami złotych.
Natomiast z dziewięciu funduszy powstałych w ostatnich siedmiu miesiącach, Małopolski Fundusz Poręczeń Kredytowych plasuje się na drugim miejscu pod względem udzielonych poręczeń. Wyprzedza go jedynie Polfund ze Szczecina. Miesięcznie małopolski fundusz udziela średnio 4,57 poręczeń.
Wnioski o udzielenie kredytu można również składać za pośrednictwem banku PKO BP S.A. w Chrzanowie. Za pośrednictwem banku z pomocy MFPK skorzystało już siedmiu przedsiębiorców z naszego powiatu.
Małopolski Fundusz Poręczeń Kredytowych
MARR S.A.
Tel. (0-12) 413-79-70
e-mail: danuta.stefanska@marr.pl ,

Materiał chroniony prawem autorskim. Prawa autorów, producentów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystywanie utworów (powielanie, rozpowszechnianie itp.) w całości lub części na wszelkich polach eksploatacji, w tym także w internecie, wymaga pisemnej zgody.

  • Numer: 46 (555)
  • Data wydania: 12.11.02

Kup e-gazetę!