Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapraszają chorych na cukrzycę

01.10.2002 00:00
Zarząd Regionalnego Stowarzyszenia Diabetyków z siedzibą w Chrzanowie organizuje konferencję naukową z udziałem prof. dr hab. med. Jacka Sieradzkiego, pod patronatem Kliniki Chorób Metabolicznych
Zarząd Regionalnego Stowarzyszenia Diabetyków z siedzibą w Chrzanowie organizuje konferencję naukową z udziałem prof. dr hab. med. Jacka Sieradzkiego, pod patronatem Kliniki Chorób Metabolicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Konferencja pod hasłem ,,Z cukrzycą da się żyć” odbędzie się 12 października (sobota), o godz. 10.00 w sali teatralnej MOKSiR w Chrzanowie, ul. Broniewskiego 4.
Zapraszamy wszystkich chorych na cukrzycę, ich rodziny oraz ludzi zainteresowanych tą chorobą na wykłady. W przerwie będą wykonywane badania poziomu cukru i mierzenie ciśnienia. Będzie można zwiedzić stoiska farmaceutyczne oraz degustować zdrową żywność.

Materiał chroniony prawem autorskim. Prawa autorów, producentów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystywanie utworów (powielanie, rozpowszechnianie itp.) w całości lub części na wszelkich polach eksploatacji, w tym także w internecie, wymaga pisemnej zgody.

  • Numer: 40 (548)
  • Data wydania: 01.10.02

Kup e-gazetę!