Nie masz konta? Zarejestruj się

Balin

Kierowca wymusił pierwszeństwo i uciekł

01.10.2015 12:00 | 1 komentarz | 6 409 odsłon | Eliza Jarguz-Banasik

Policja szuka kierującego volkswagenem, który w środę przyczynił się do wypadku drogowego na ul. Krasickiego w Alwerni i odjechał z miejsca zdarzenia. Ranne są trzy osoby.

1
Kierowca wymusił pierwszeństwo i uciekł
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący volkswagenem, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu fordowi. Doszło do zderzenia obydwu samochodów. Ford zjechał z jezdni i uderzył w drzewo - informuje Robert Matyasik, rzecznik prasowy chrzanowskiej policji.

W wyniku wypadku ranne zostały trzy osoby podróżujące w tym aucie. To 31-letni mieszkaniec Okleśnej, który siedział za kierownicą oraz pasażerowie, dwaj mieszkańcy Okleśnej w wieku 29 i 24 lat. Wszyscy zostali odwiezieni do chrzanowskiego szpitala.

- Kierowca volkswagena oddalił się z miejsca zdarzenia. Trwają czynności zmierzające do jego ustalenia i zatrzymania - wyjaśnia rzecznik policji.

***
W środę wieczorem policja otrzymała zgłoszenie o włamaniu w Balinie. Ktoś wybił szybę w oknie domu przy ul. Jaworznickiej i dostał się do środka. Łupem złodzieja padły pieniądze i biżuteria. Straty w ustaleniu.