Nie masz konta? Zarejestruj się

Balin

Nocna bijatyka na Krakowskiej. Policja zatrzymała dwie osoby

23.08.2015 12:15 | 1 komentarz | 8 328 odsłon | Anna Jarguz

Dwóch chrzanowian, którzy się bili w centrum miasta trafiło do aresztu. Mężczyźni najpierw okładali się pięściami między sobą. Potem ich agresja skierowała się ku innym.

1
Nocna bijatyka na Krakowskiej. Policja zatrzymała dwie osoby
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do bijatyki doszło w nocy z soboty na niedzielę na ul. Krakowskiej w Chrzanowie. Na drodze szarpali się dwaj mieszkańcy miasta w wieku 26 lat i 19 lat. Widząc ich, obok zatrzymało się dwóch mężczyzn z sąsiedniego Jaworzna, jadących samochodem. Gdy wysiedli chrzanowianie rzucili się na nich. Doszło do pobicia.

- Chrzanowianie trafili do aresztu. Grozi im do trzech lat więzienia - mówi Robert Matyasik, rzecznik prasowy chrzanowskiej policji.

*****

W sobotę, około godz. 19.40, kierujący VW, jadąc ul. Chrzanowską w Balinie, miał na liczniku 101 km. Dozwoloną prędkość przekroczył o 51 km. Zatrzymała go policja. 34-letni mieszkaniec wsi stracił prawo jazdy na trzy miesiące.

*****

Z kolei w Trzebini, na ul. Grunwaldzkiej, w sobotę wpadł z ręce policji 25-latek kierujący samochodem bez prawa jazdy, bo dokument mu odebrano. Teraz za kratkami może spędzić nawet dwa lata.