Nie masz konta? Zarejestruj się

Babice

Pieniądze czekają na muzyków

07.11.2016 07:35 | 3 komentarze | 3 699 odsłony | Michał Koryczan

Do 15 listopada można zgłaszać udział w tegorocznym Przeglądzie Kapel Rockowych MłyneQ w Babicach.

3
Pieniądze czekają na muzyków
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Impreza zaplanowana jest na sobotę, 19 listopada. Tym razem odbędzie się nie w Domu Kultury w Olszynach, ale w klubie Radar w Babicach.

- Na pewno jest to pomieszczenie bardziej kameralne, niż dom kultury w Olszynach. Ale przecież właśnie w małej Mansardzie (nieistniejący już pub w Zagórzu - dop. red) odbył się pierwszy przegląd rockowy - mówi Marzena Pierzchała-Dudek, dyrektorka organizującego przegląd Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Babicach.

Do tej pory udział zadeklarowały trzy zespoły. Zgłoszenia są przyjmowane do 15 listopada. Regulamin imprezy, której patronem medialnym jest „Przełom", dostępny jest na stronie internetowej www.yourajskieokolice.pl.

- Zachęcam wszystkie kapele. To okazja, by zaprezentować się przed profesjonalnym jury, a przy okazji wygrać pieniądze, które młodym muzykom na pewno się przydadzą - mówi Marzena Pierzchała-Dudek.

Organizatorzy przygotowali dla rockowców następujące nagrody: za pierwsze miejsce - 1.200 zł, za drugie - 800 zł, a za trzecie - 500 zł. Mogą być one wykorzystane w wybranym przez organizatora sklepie muzycznym lub studiu nagrań.