Gromiec dogonił Osiek

02.09.2007 09:36 | 0 komentarzy | 1 753 odsłona | red
W sobotę VI-ligowcy Gromca zremisowali u siebie z Osiekiem 4-4. Remis podopiecznych Wiesława Liszki jest tym cenniejszy, że gospodarze po pół godzinie przegrywali już 0-4.

Po pierwszych 30 minutach zanosiło się na pogrom Gromca. Goście grali szybko i konsekwentnie i aż czterokrotnie pokonali w tym czasie Jakuba Księżarczyka. Na listę strzelców wpisali się Maciej Wdowik i Tomasz Czarnota oraz dwukrotnie kapitan przyjezdnych Piotr Kasprzyk. Jednak jeszcze przed przerwą Gromiec zdobył dwie braki po trafieniu Dariusza Łukaszki i pięknym uderzeniu z wolnego Grzegorza Wierzbica. W drugiej połowie optyczną przewagę miejscowi udokumentowali w ostatnim kwadransie. Najpierw po dobrze wykonanym rogu w 75. minucie gola zdobył Łukasz Pactwa. W 89. minucie w zamieszaniu w polu karnym pod poprzeczkę trafił Dariusz Łukaszka. Choć goście reklamowali spalonego, sędzia wskazał na środek boiska i remis stał się faktem.