Pięć goli w Myślachowicach

02.09.2007 20:41 | 2 komentarze | 1 686 odsłona | red
W inauguracyjnej kolejce klasy C spotkały się rezerwy Myślachowic i Wolanki. Wygrała Wolanka aż 5-0. Wynik jest nieco mylący, bo gospodarze też mieli wiele sytuacji.
2

W pierwszej połowie do siatki gospodarzy z 25. metrów trafił Kieres. Gracze Błyskawicy też kilka razy byli bliscy zdobycia gola, ale golkiper gości M. Łabuzek był dobrze dysponowany. W drugiej połowie miejscowi ruszyli do ataku, ale czterokrotnie zostali skarceni. Po kontrach gole dla Wolanki zdobyli Kocot (2), Musialik i Skotniczny. Najbliższy zdobycia honorowego trafienia dla Błyskawicy był Michał Trojanowski, ale nie wykorzystał dwóch sytuacji sam na sam (raz nie trafił do pustej bramki).