Balin grał ze Skawą do końca

02.09.2007 20:44 | 1 komentarz | 1 624 odsłona | red
Jeszcze na dziesięć minut przed końcem Orzeł Balin przegrywał ze Skawą Wadowice 0-1. Jednak w końcówce gospodarze zdobyli dwa gole i to oni zainkasowali w niedzielny wieczór komplet punktów, wygrywając 2-1.
1

W pierwszej połowie więcej okazji bramkowych stworzyli goście. W drugiej odsłonie gra się wyrównała, ale przez długi czas żaden z zespołów nie stworzył sobie dogodnej sytuacji. W 79. minucie zmiennik Norbert Ciepichał dograł do Bartosza Praciaka, który z prawej strony pola karnego trafił w długi róg. Niesieni dopingiem gospodarze jednak się nie załamali stratą gola. W 82. minucie do siatki trafił Paweł Kalinowski. W 85. minucie Tomasz Jedynak po centrze Pawła Burbeło z kilku metrów głową zapewnił Orłowi trzy punkty. Gospodarze po raz pierwszy w tym sezonie grali na odnowionym stadionie.