Dulowa bezradna w Balinie

10.09.2007 08:55 | 1 komentarz | 2 002 odsłony | red
W meczu klasy A rezerwy Orła Balin pokonały w niedzielę beniaminka z Dulowej 3-0.
1

Do przerwy balinianie prowadzili 1-0 po strzale w 10. minucie Tomasza Wierzby z 14 metrów. Tan sam zawodnik mógł podwyższyć, ale w 20. minucie egzekwując karnego podyktowanego za faul na Arkadiuszu Stępniu trafił w poprzeczkę. Poprzeczkę ostemplował też Jarosław Burdzy i do przerwy była to najlepsza sytuacja gości. Po zmianie stron nadal przeważali gospodarze. W 60. minucie Bronisław Broncel dośrodkowywał z prawej strony. Bramkarz gości Adrian Bednarczyk tak niefortunnie interweniował, że wepchnął ją do własnej bramki. Wynik na 3-0 w 87. minucie ustalił Arkadiusz Stępień, wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem.

Na zdjęciu: Przy piłce Bronisław Broncel (Balin)