Lgota lepsza w Trzebini

13.09.2007 10:35 | 1 komentarz | 2 089 odsłony | red
Gracze A-klasowej Lgoty wygrali wyjazdowy mecz z MKS-Trzebinia-Siersza 3-1 (1-0) i awansowali na ósme miejsce w tabeli.
1

Początek należał do MKS-u. Jednak Marcin Bała nie trafił do pustej bramki, a Marcin Wielonek spudłował z 3 metrów. W 16. minucie goście poszli z kontrą. Sytuacji sam na sam z bramkarzem nie zmarnował Paweł Lasoń, strzelając w długi róg. W 55. minucie na 2-0 strzałem głową pod poprzeczkę podwyższył Paweł Dąbek. Gdy Grzegorz Wicher na kwadrans przed końcem zdobył kontaktowego gola wydawało się, że gospodarzy stać na wywalczenie remisu. Jednak ich nadzieje rozwiał Piotr Dziedzic, który sfinalizował szybką kontrę gości strzałem przy lewym słupku. Gracze MKS-u kończyli mecz w dziesiątkę, bo czerwoną kartkę zobaczył Sebastian Ciupek.
Pozostałe wyniki środowej kolejki: Tenczynek - Dulowa 7-1, Wolanka - Balin II 3-1, Płaza - Kwaczała 2-0, Zagórze - Kamień 1-2, Alwernia II - Młoszowa 2-1, Regulice - Żarki 0-0