Gromiec pokonał Przytkowice

29.03.2008 20:48 | 0 komentarzy | 1 981 odsłona | red
Choć przegrywali 0-1, piłkarze szóstoligowego Nadwiślanina Gromiec pokonali ostatecznie w sobotę na inaugurację rundy wiosennej Sokół Przytkowice 3-1.
0

W 25. minucie goście objęli prowadzenie po strzale z półobrotu Mateusza Hajdusa. W 37. minucie wyrównał Maciej Rudnicki, wykorzystując błąd obrońców Sokoła. Tuż przed przerwą prowadzenie dal Gromcowi Łukasz Pactwa, zamieniając na bramkę rzut karny. W drugiej połowie na boisku dominowali już miejscowi. Z kilku dogodnych sytuacji strzeleckich wykorzystali tylko jedną. W 65. minucie strzałem z 14 metrów wynik na 3-1 ustalił Dariusz Łukaszka.

- Cieszę się, że moi zawodnicy po nie najlepszych 25 minutach potrafili odwrócić losy meczu, prezentując dobre przygotowanie fizyczne. Jesienią wysoko przegraliśmy w Przytkowicach, ale rewanż był udany – powiedział nam trener gospodarzy Krzysztof Duch. Mecz obejrzało około 300 kibiców.

Na zdjęciu: Bartłomiej Kosowski (Gromiec) usiłuje odebrać piłkę rywalowi z Przytkowic (w niebieskiej koszulce)