MTS uratował remis z Radomiem

29.03.2008 20:50 | 1 komentarz | 1 824 odsłona | red
Choć przez większość sobotniego meczu szczypiorniści I-ligowego MTS-u Chrzanów prowadzili z Politechniką Radom, w końcówce szczęśliwie uratowali remis 33-33.
1

Do przerwy chrzanowianie dominowali na parkiecie i po 30 minutach wygrywali 19-16. Po zmianie stron gracze z Radomia rozpoczęli pościg. W 51. minucie doprowadzili do remisu (28-28), a sześć minut później prowadzili już trzema bramkami 32-29. Dzięki trafieniom Bugajskiego i Skoczylasa na świetlnej tablicy pojawił się wynik 33-33. Jednak na 6 sekund przed końcem goście wykonywali rzut karny. Na szczęście dla gospodarzy Piotr Rokita obronił strzał Jarosława Sieczki i oba zespoły podzieliły się punktami.

Na zdjęciu: Trener MTS-u Adam Piekarczyk nakreśla plan taktyczny na ostatnie minuty sobotniego meczu