Wygrała tylko Trzebinia

30.03.2008 07:45 | 0 komentarzy | 1 852 odsłona | red
W sobotnich meczach IV ligi wygrać udało się tylko Trzebini. Podopieczni Marcina Kasprzyka zafundowali swoim kibicom prawdziwą huśtawkę nastrojów, ale ostatecznie pokonali Garbarnię Kraków 2-1 (0-0). Obie bramki dla gospodarzy strzelił rezerwowy Marcin Rogalski.
0

Mecz nie był wielkim widowiskiem, a prawdziwe emocje zaczęły się de facto w momencie wejścia na boisko Rogalskiego. Temu wystarczyło zaledwie 12 minut, by pokonać Wójcika po raz pierwszy. W 75. minucie rzut karny wykonywał Lickiewicz, bramkarz obronił, ale bohater tego meczu zdążył z dobitką. W końcówce Garbarni udało się wyrównać – w 90. minucie fatalny błąd popełnił Wilk, który po strzale Kwatera sam wrzucił sobie piłkę do własnej bramki. Ambitna walka Trzebini zapewniła jednak 3 punkty. Już w drugiej minucie doliczonego czasu gry Lickiewicz wystawił piłkę Rogalskiemu, który padając na murawę zdobył drugiego gola dla MKS-u.

W tym samym czasie nasze dwie pozostałe drużyny doznały porażek. Fablok Chrzanów po doskonałym meczu uległ Glinikowi/Karpatii Gorlice 2-3 (bramki zdobyli W. Domurat i Broniek), a Alwernia przegrała w Bochni z BKS 0-2.
Najbliższa ligowa kolejka odbędzie się już w środę.
(PL)

Na zdjęciu: Fragment sparingowego spotkania Fablok – Kmita Zabierzów (1-4) rozegranego w środę.