Sprawiedliwy remis w Balinie

31.03.2008 06:05 | 0 komentarzy | 1 617 odsłona | red
W meczu walki Orzeł Balin tylko zremisował w niedzielę ze Słomniczanką 1-1.
0

Spotkanie zespołów ze środka tabeli V ligi zaczęło się pomyślnie dla gości. Już w 8. minucie po błędzie bramkarza Orła Piotra Lichoty skutecznie główkował Marek Zagrodzki. W 25. minucie tym razem nie popisał się obrońca Słomniczanki Marek Sowula. Tak niefortunnie podawał do swojego bramkarza, że piłka przy lewym słupku wpadła do siatki. Potem jeszcze dwukrotnie gospodarze umieszczali piłkę w bramce, ale wcześniej sędzia odgwizdywał spalone. W ostatniej minucie meczu po dośrodkowaniu młodzieżowca Kamila Płoskonki piłka przeszła metr nad poprzeczką po uderzeniu głową aktywnego Pawła Kalinowskiego. Spotkanie inaugurujące rundę wiosenną skończyło się więc sprawiedliwym podziałem punktów.

- Drużynie brakuje zgrania, dlatego w naszej grze nie było płynności – tłumaczył po końcowym gwizdku trener Orła Piotr Jawień.
W sobotę w dwóch innych meczach V ligi Tramwaj Kraków wygrał 1-0 ze Świtem Krzeszowice, a Garbarz Zembrzyce bezbramkowo zremisował z Janiną Libiąż.

Na zdjęciu: W ataku na bramkę Słomniczanki Tomasz Jedynak (Orzeł Balin)