Pogrom Kościelca w Myślachowicach

12.04.2008 21:58 | 0 komentarzy | 1 428 odsłona | red
Wicelider klasy B w sobotę rozgromił u siebie Kościelec aż 7-2, prezentując efektowną grę.
0

Początek należał do gości. W 8. minucie Ząbkowski posłał piłkę do siatki obok wychodzącego bramkarza. W 22. minucie Bogusz sfaulował Stacha. Krakowiak nie pomylił się z karnego i Kościelec prowadził już 2-0. Wtedy do roboty wzięli się gracze Błyskawicy. Kontaktowego gola zdobył Wojdyła, a strzałem głową wyrównał Potejko. W 38. minucie po dograniu Kępki Bartosik z lewej strony pola karnego huknął w samo „okienko”. W 41. minucie po centrze Tanistry z rogu w zamieszaniu podbramkowym do siatki z kilku metrów trafił Witek i na przerwę gospodarze schodzili, prowadząc 4-2. Po zmianie stron gospodarze nie zwalniali tempa. Na listę strzelców wpisali się jeszcze Tanistra, Bogusz i Wojdyła.

- Po dekoncentracji na początku potem graliśmy już swoją piłkę – przyznał grający szkoleniowiec Błyskawicy Marek Tanistra.
W innym sobotnim meczu klasy B Kąty wygrały 3-0 z Janiną II.
(RAT)

Na zdjęciu: Napastnik Myślachowic Kamil Wojdyła przyjmuje gratulacje za strzelenie kontaktowego gola od stojącego tyłem Łukasza Witka (nr 11)