Regulice nowym liderem klasy A

13.04.2008 20:05 | 6 komentarzy | 1 981 odsłona | red
Po niedzielnej przegranej 0-3 z rezerwami Trzebini piłkarze Ruchu Młoszowa stracili przodownictwo w tabeli klasy A na rzecz Regulic.
6

Gracze Trzebini II kontrolowali przebieg spotkania z Młoszową i zasłużenie wygrali. Już w 7. minucie Rokita dobił piłkę po strzale Bały. W 55. minucie golkiper Młoszowej wypuścił z rąk futbolówkę po kolejnym uderzeniu Bały, a Rogalski dopełnił formalności. W 60. minucie wynik ustalił Wielonek, finalizując szybką, trójkowa kontrę MKS-u. Najlepsze okazje dla gości miał Baudler. Za pierwszym razem po jego uderzeniu głową bramkarz sparował piłkę. Za drugim gracz gości kilka metrów przed bramką minął się z piłką dośrodkowaną z wolnego. Potknięcie Młoszowęj wykorzystały Regulice. Dzięki wygranej 3-2 w Zagórzu podopieczni Macieja Matusika wyszli na prowadzenia w tabeli (są o punkt przed Ruchem).

Na zdjęciu: Gracze Młoszowej inicjują w Trzebini akcję w środku boiska