MTS zdeklasował Żagiew

20.04.2008 01:52 | 0 komentarzy | 1 653 odsłona | red
CHRZANÓW. Beniaminek z Dzierżoniowa plasujący się w tabeli za plecami szczypiornistów MTS-u w Chrzanowie sobie nie pograł, ulegając w sobotę gospodarzom 23-31.
0

Tylko początek mecze był wyrównany. W 6. minucie Żagiew prowadził nawet 3-2. Jednak gospodarze odskoczyli na 7-4, a potem systematycznie powiększali przewagę dzięki celnym rzutom Skoczylasa, Ł. Piekarczyka i Pytlika. Bardzo dobrze w bramce MTS-u spisywał się też Tomasz Baliś. W efekcie w 25. minucie po rzucie Kobieli gospodarze prowadzili już 15-8, by na przerwę zejść przy wyniku 16-11. Po zmianie stron przez 8 minut do siatki trafiali tylko chrzanowianie i w 38. minucie na świetlnej tablicy był wynik 21-11. W 40. minucie po trafieniu Pawła Rokity szczypiorniści MTS-u wyszli na najwyższe prowadzenie w całym meczu (23-12). W końcówce podopieczni Adama Piekarczyka nieco się rozluźnili i byli już mniej skuteczni. Ostatecznie wygrali 31-23.

Na zdjęciu: W ataku zawodnicy MTS-u