Myślachowice nowym liderem klasy B

27.04.2008 17:14 | 2 komentarze | 1 330 odsłona | red
Wygrywając w sobotnim meczu 3-1 z dotychczasowym liderem Wisłą Jankowice, piłkarze Błyskawicy Myślachowice zapewnili sobie przodownictwo w tabeli klasy B.
2

W 41. minucie Bartosik po dograniu Wojdyły z 10 metrów trafił do siatki. W 65. minucie goście mogli wyrównać, ale Pierzchała tylko ostemplował słupek. Za to w 70. minucie, mimo czteroosobowego muru, Tanistra trafił do siatki z wolnego z 25 metrów i gospodarze prowadzili już 2-0. Na kwadrans przed końcem po indywidualnej akcji podwyższył Wojdyła, który miał potem jeszcze kilka okazji. Gości stać było tylko na honorowe trafienie. W 82. minucie Pierzchała padł w polu karnym i sam wykorzystał karnego.

Na zdjęciu: Piłkarze z Myślachowic dziękują po meczu kibicom za żywiołowy doping