Antalya i Chechło najlepsze

02.05.2008 11:41 | 0 komentarzy | 1 706 odsłona | red
W pierwszomajowym turnieju piłki nożnej, rozegranym na boisku przy SP nr 8 w Chrzanowie, wygrały zespoły Antalyi i Chechła.
0

Na liście startowej znalazło się aż 19 zespołów i 140 zawodników, co przerosło oczekiwania organizatorów z KS Orły Chrzanów. W starszej kategorii w finale spotkali się zwycięzcy obu grup eliminacyjnych Antalya i Pęckowskiego Team. Wygrała Antalya 2-0 po bramkach Sebastiana Radziejewskiego i Tomasza Orszulaka, który uderzył w samo „okienko”. Jeszcze bardziej emocjonujący był finał w kategorii do 14 lat. Chechło wygrało w nim 3-2 z Gumisiami po dwóch golach Michała Dęsoła i jednym Dawida Skoczylasa. Najlepsi dostali puchary, dyplomy i piłki. Wszystkich obdzielono słodyczami.
Na zdjęciu: Drużyna Chechła wygrała w kategorii do 13 lat