MTS Chrzanów po remisie szósty w tabeli

04.05.2008 07:35 | 0 komentarzy | 1 756 odsłona | red
W ostatniej kolejce sezonu piłkarze ręczni I-ligowego MTS-u Chrzanów po dramatycznym meczu zremisowali w sobotę 33-33 ze Stalą Zawadzkie i zajęli szóste miejsce w tabeli.
0

Po wyrównanym początku do głosu doszli goście, którzy w 26. minucie prowadzili już 17-11, by zejść na przerwę przy czterobramkowym prowadzeniu (19-15). Po zmianie stron jednak gospodarze rzucili trzy bramki z rzędu i od rywali dzieliło ich jednak tylko trafienie. Remis (20-20) stał się faktem w 35. minucie po celnym rzucie Pawła Rokity. Gracze Stali jednak uspokoili grę i dłuższy czas utrzymywali 3-4 bramkowe prowadzenie. Dzięki zrywowi w końcówce chrzanowianie prowadzili już 32-31 i 33-32. Po celnym rzucie Patryka Całujewa na 40 sekund prze końcowym gwizdkiem, gospodarze musieli się jednak zadowolić remisem.
Na zdjęciu: Szczypiorniści Stali Zawadzkie (w żółtych koszulkach) w akcji ofensywnej