Nie ma mocnych na Pogorzankę

04.05.2008 07:41 | 1 komentarz | 1 941 odsłona | red
Piłkarze Pogorzanki Pogorzyce wygrali czwarty w tej rundzie mecz z rzędu, gromiąc w sobotę niepokonany wiosną Salwator 5-0.
1

Sobotni mecz w Pogorzycach był spotkaniem do jednej bramki. Lider klasy C już do przerwy zapewnił sobie wygraną po trzech golach Wareckiego (w 28., 29., i 38. minucie) oraz trafieniu Warywockiego w 41. minucie. Wynik w 61. minucie ustalił K. Krupnik, popisując się celną dobitką. W rundzie wiosennej podopieczni Włodzimierza Burligi wygrali już trzeci mecz. Strzelili 23 gole, nie tracąc żadnego i są na najlepszej drodze do awansu do klasy B.
Na zdjęciu: Gracze Pogorzanki (w żółtych strojach) usiłują odebrać piłkę rywalowi z Salwatora