Trzy punkty i trzy bramki Balina

11.05.2008 19:51 | 1 komentarz | 1 409 odsłona | red
Piątoligowcy Orła Balin wygrali u siebie w niedzielę 3-0 z wyżej notowanym Tramwajem Kraków.
1

W 41. minucie po wrzucie piłki z autu przez Kalciaka do piłki przedłużonej głową przez Jedynaka doszedł Smreczak i uderzeniem z woleja w długi róg dał gospodarzom prowadzenie. W 66. minucie było już 2-0. Po rozegraniu wolnego podyktowanego za faul na Jedynaku skuteczną dobitką strzału Gocyka popisał się Pieprzyca. Wynik w 82. minucie ustalił Kalinowski. W środę Orły zagrają na wyjeździe derbowy mecz z libiąską Janiną, która 1-2 uległa Karpatom Siepraw.

Na zdjęciu: Strzelec drugiego gola dla Balina Jarosław Pieprzyca (w białej koszulce) usiłuje odebrać piłkę graczowi Tramwaju