Wolanka zremisowała z Płokami

18.05.2008 19:30 | 5 komentarzy | 1 584 odsłona | red
W niedzielne południe w meczu klasy C rezerwy Wolanki Wola Filipowska zremisowały z Płokami 1-1 (0-1).
5

Dwa razy po uderzeniach G. Ślusarczyka i Kocota piłka ostemplowała poprzeczkę bramki przyjezdnych. Jednak to gracze Płok wyszli na prowadzenie w 25. minucie, gdy kapitan gości Królczyk pozostawiony bez opieki w polu karnym pokonał bramkarza płaskim strzałem. Po zmianie stron na boisku dominowali gospodarze, ale długo nie potrafili się wstrzelić. Nieskutecznością raził zwłaszcza G. Ślusarczyk Wreszcie w 72. minucie po błędzie obrońcy zmiennik Kieres pokonał Chechelskiego i mecz zakończył się podziałem punktów.

Na zdjęciu: Przy piłce Leon Brzózka (Płoki)