Maciej Molęda sześć razy wyciągał piłkę z siatki

07.09.2008 11:27 | 0 komentarzy | 4 093 odsłony | red
W sobotnim meczu klasy B Zryw Kąty rozgromił rezerwy Błyskawicy Myślachowice 6-2.
0

Już do przerwy gospodarze strzelili rywalom pięć goli. Klasycznym hat-trickiem popisał się Daniel Sielski. Do siatki trafił też jego brat Marcin (uderzył z 6 metrów po ziemi) oraz Grzegorz Nowak (pokonał Macieja Molędę uderzeniem głową po centrze z wolnego).

Po zmianie stron gospodarze trochę siedli na laurach, a goście śmielej poszli do przodu. W 62. minucie, po zagraniu ręką Marcina Sikorskiego w polu karnym, gola z karnego zdobył dla Błyskawicy Łukasz Ubik. Przyjezdni poszli za ciosem i bramkarza Zrywu Marcina Marszałka pokonał jeszcze uderzeniem w długi róg Konrad Woźniak. Zmiennik Arkadiusz Stępień ustalił w końcówce wynik na 6-2.

Na zdjęciu: Przy piłce strzelec trzech goli dla Zrywu Daniel Sielski