Lider za mocny dla Regulic

08.09.2008 12:26 | 4 komentarze | 1 462 odsłona | red
W niedzielnym meczu Regulice przegrały 0-1 z liderem VI-ligowych rozgrywek Przeciszovią.
4

Jedyny gol padł w 53. minucie. Do centry Bartuli z wolnego najwyżej wyskoczył Skrobacz i pokonał Wachnickiego. W pierwszej połowie okazje do pokonania bramkarza gości mieli Jochymek i Seremak. W drugiej połowie poczynania ofensywne gospodarzy były znacznie słabsze. Jeden oddany strzał i rzut rożny to za mało, by pokusić się o zdobycie choćby punktu w konfrontacji z liderem.

- Taki wynik ujmy nam nie przynosi. Zwłaszcza, że mecz kończyliśmy w dziesiątkę po tym, jak B. Ciołek zobaczył drugą żółtą kartkę – podsumował Maciej Matusik, grający trener Regulic.

W innym meczu 5. kolejki Nadwiślanin Gromiec uległ na wyjeździe Kętom aż 1-5.

Na zdjęciu: Zawodnicy Regulic (w seledynowo-czarnych strojach) w akcji obronnej