Rezerwy Balina odpadły z Pucharu Polski

11.09.2008 12:25 | 0 komentarzy | 2 847 odsłony | red
A-klasowi gracze rezerw Balina ulegli w środę czwartoligowej Alwerni 0-2 (0-1) i odpadli z rozgrywek Pucharu Polski.
0

Przez większość meczu balinianie grali z bardziej rutynowanym rywalem jak równy z równym. Dopiero pod koniec pierwszej połowy po dograniu Chylaszka golkipera gospodarzy Króla pokonał Miś.

Po zmianie stron Orzeł nie odpuszczał. W 68. minucie gospodarze mieli najlepszą okazję do wyrównania. Robert Rojek przedarł się lewą stroną pola karnego i uderzył z woleja, a podkręcona piłka przeleciała tuż obok prawego słupka. Kilka minut później goście rozstrzygnęli losy meczu. Po szybkim rozegraniu rzutu wolnego Boś trafił do siatki przy prawym słupku. Mimo porażki szkoleniowiec Balina Przemysław Wróbel był zadowolony z postawy swoich podopiecznych.

W innych środowych meczach IV rundy Pucharu Polski Janina Libiąż uległa 1-2 MKS Trzebinia-Siersza, a Arka Babice przegrała 1-3 z Fablokiem Chrzanów. Balin I miał wolny los.
(RAT)

Na zdjęciu: Piłkarze Balina (w granatowo-czerwonych strojach) powstrzymują graczy Alwerni w środkowej strefie boiska