Wodna rozgromiła Olimpijczyka

13.09.2008 20:39 | 1 komentarz | 1 755 odsłona | red
W sobotnie przedpołudnie w meczu klasy B ZWM Wodna Trzebinia rozgromił 9-0 Olimpijczyka Chrzanów.
1

Przed przerwą na listę strzelców wpisali się Niesyty (uderzył w długi róg) i Osika (uciekł obrońcom prawą stroną pola karnego). Po błędzie Turka goście mieli idealna sytuację, ale Domurat nie zdołał przelobować bramkarza.

Po zmianie stron kibice zobaczyli aż sześć bramek. Redel trafił do pustej bramki, Niesyty główkował do siatki, kapitan T. Wadowski technicznym strzałem trafił do siatki, a zmiennik Głuch uderzył celnie z 7 metrów. Gol numer siedem to ponownie dzieło Niesytego, który minął zwodem obrońcę i dopełnił formalności. W 86. minucie po centrze z wolnego bramkarza pokonał głową Redel. Chwilę później wynik również głową (tym razem po dośrodkowaniu z rogu) ustalił Lasek.

Goście po zmianie stron mieli tylko jedną okazję. Po szybkiej kontrze na strzał zdecydował się Kasprzycki, ale uderzył obok lewego słupka.

Na zdjęciu: O piłkę walczą Rafał Kwiatkowski z Olimpijczyka (z lewej) i Bartosz Kaczmarek z ZWM Wodna