Fablok pokonał Skawinkę

21.09.2008 15:24 | 2 komentarze | 1 837 odsłona | red
W rozegranym w sobotnie popołudnie meczu V ligi Fablok Chrzanów pokonał na własnym boisku Skawinkę Skawinę 2-1 (1-0).
2

Wszystkie bramki padły po strzałach piłkarzy gospodarzy. Dla Fabloku gole zdobyli W. Domurat i Łabanowski, dla Skawinki samobójczego gola strzelił Szafran.

Mecz miał bardzo wyrównany przebieg, a o zwycięstwie gospodarzy zadecydowały dwie indywidualne akcje braci Domuratów. W 24. minucie M. Domurat zakończył swój dynamiczny rajd dośrodkowaniem do brata, któremu pozostało tylko dołożyć nogę. Skawinka przed przerwą miała kilka szans na wyrównanie, ale ostatecznie chrzanowianie w pierwszej części gry bramki nie stracili.

W drugiej połowie Fablok ograniczył się do kontrowania rywala. Po jednej z takich akcji rezerwowy Łabanowski trafił piłką w spojenie słupka z poprzeczką. Chwilę później był już remis. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zaskoczony Szafran skierował piłkę do własnej bramki. Skawinka powinna wyjść na prowadzenie, ale Matyja nie wykorzystał sytuacji sam na sam z Gielarowskim. Zemściło się to w 83. minucie, gdy po dośrodkowaniu W. Domurat Łabanowski płaskim strzałem pokonał bramkarza rywali po raz drugi.