Zwycięski debiut Północy

06.10.2008 10:05 | 0 komentarzy | 2 073 odsłony | red
W niedzielny wieczór w inauguracyjnym meczu II ligi futsalu Północ Chrzanów wygrała z Mitechem Żywiec 6-2 (1-1).
0

Już w 2. minucie chrzanowianie objęli prowadzenie po uderzeniu Knapika. Jeszcze przed przerwą wyrównał Sala. W 36. minucie z woleja uderzył Witkowski, ale chwilę później po strzale Klisia na świetlnej tablicy widniał znów remis 2-2. W końcówce jednak gospodarze popisali się skutecznością. Najpierw strzał Kalińskiego dobił Witkowski. Goście twierdzili, że wcześniej był faul, a jeden z protestujących przyjezdnych dostał za to czerwoną kartkę. Niedługo potem Knapik sfinalizował szybką kontrę. Rywali pognębił Kadłuczka, popisując się dwoma golami i ustalając wynik na 6-2.

Na zdjęciu: W pole karne Północy wchodzi zawodnik z Żywca Adrian Kliś (nr 7)