Nie masz konta? Zarejestruj się

Trzebinia

Dni Trzebini na finiszu. Kolejka po autografy do Oskara Cymsa

23.06.2024 20:58 | 0 komentarzy | 3 585 odsłony | Agnieszka Filipowicz
Dobiegają końca trzydniowe obchody Dni Trzebini. W niedzielny wieczór publiczność przyciągnął Oskar Cyms. Na placu przy Ochronkowej nie brakuje też fanów zespołu Video - ostatniej gwiazdy tegorocznego święta miasta.
0
Dni Trzebini na finiszu. Kolejka po autografy do Oskara Cymsa
Oskar Cyms w Trzebini
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Oskar Cyms już po raz drugi gości w ostatnim czasie na ziemi chrzanowskiej. Wystąpił niedawno podczas Dni Libiąża, gdzie spotkał się z aplauzem nastolatek. Nie inaczej było dziś w Trzebini. Po koncercie do artysty ustawiła się kolejka po autograf.

Kim jest 23-letni artysta? Zaczynał od nagrywania coverów, które publikował na własnym kanale na platformie YouTube oraz publikowania treści na TikToku. W 2021 roku wydał swój debiutancki singiel „Tyle bym dał", a rok później singiel „My Girl". Stał się popularny po wydaniu singla „Daj mi znać", za który w maju 2024 roku odebrał certyfikat platynowej płyty. Dobra passa go nie opuściła, bo w tym samym roku zwyciężył w finale 18. edycji programu rozrywkowego telewizji Polsat "Twoja twarz brzmi znajomo". Zaśpiewał też w jednej z piosenek promujących film „Akademia Pana Kleksa".

Na placu przy Ochronkowej przed godz. 21:00 zebrała się liczna publiczność, oczekająca na główną gwiazdę wieczoru - zespół Video.