Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Na basenach letnich na Kątach sezon kąpielowy otwarty (ZDJĘCIA, WIDEO)

23.06.2024 08:00 | 1 komentarz | 6 914 odsłon | Agnieszka Filipowicz
W ten weekend Baseny Letnie na Kątach inaugurują sezon kąpielowy. Jego otwarciu towarzyszy kilka wydarzeń. Wczoraj wieczorem Miejskie Centrum Sportu zaprosiło na zajęcia pilates i koncert relaksacyjny, dzisiaj proponuje dodatkowe atrakcje - Aqua Zorbing oraz animacje dla dzieci.
1
Na basenach letnich na Kątach sezon kąpielowy otwarty (ZDJĘCIA, WIDEO)
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W sobotni wieczór odbyło się plenerowe, rekreacyjno-muzyczne wydarzenie „Człowiek w naturze". Rozpoczęło się zajęciami pilates, prowadzonymi przez Marzenę Majer, nauczycielkę metody pilates, ekspertkę w dziedzinie zdrowia, sprawności i witalności. Trenerka zaproponowała uczestnikom połączenie metody pilates, metal body, stretchingu i relaksacji.

Dopełnieniem wieczoru był koncert relaksacyjny w wykonaniu Małgorzaty Liszki, muzykoterapeutki i animatorki kultury. Uczestnicy mieli okazję posłuchać brzmień i wibracji instrumentów archaicznych - mis dźwiękowych, dzwonków Koshi, monochordu, dzwonów rurowych Solfeggio, bębna oceanicznego i gongu.

Z kolei w niedzielę MCS szykuje atrakcje głównie z myślą o najmłodszych. Przez cały dzień w godzinach otwarcia basenów dostępny będzie Aqua Zorbing, czyli zabawa z użyciem przezroczystych kul do „chodzenia" po wodzie w specjalnym dmuchanym basenie. Od 11:00 do 13:00 planowane są animacje dla dzieci - zabawy z dużymi bańkami mydlanymi gry sprawnościowe, malowanie twarzy.

Baseny Letnie są czynne codziennie w godzinach 10:00-19:00.

Relacja filmowa: TUTAJ