Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Twój PRZEŁOMowy horoskop

12.06.2024 18:00 | 0 komentarzy | 1 248 odsłona | red
Sprawdź, co szykują dla Ciebie w tym tygodniu gwiazdy.
0
Twój PRZEŁOMowy horoskop
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
Baran
Koniunkcja 3 planet oznacza, że będziesz żył sprawami innych, sprawami, na które nie masz wpływu i możesz przez to poczuć się ograniczany przez nich. Ważne stanie się więc zadbanie o siebie. Szukaj chwil samotności. Poszerzaj swoje horyzonty, otwieraj się na to co nowe i co sprawia Ci prawdziwą przyjemność. Marsa w znaku Byka wykorzystaj na planowanie rodzinnych spotkań lub napraw w domu. W weekend spotkasz się z rodzicami lub swoimi dorosłymi dziećmi. Innych czeka zakrapiana impreza w dużym gronie.

Byk
Niektórych z Was czeka przeprowadzka, a nawet wyjazd z kraju. To doskonały tydzień na podejmowanie decyzji finansowych np. o zakupie mieszkania czy kredycie. Z jednej strony masz szansę na spełnienie swoich marzeń, z drugiej w Twoim myśleniu sporo będzie analizowania i realistycznej oceny własnych możliwości. W weekend niektórzy z Was przemyślą sprawy urzędowe i finansowe oraz zaplanują sobie najbliższe dwa lata.

Bliźnięta
W kontaktach z dłużnikiem lub urzędem dojdziecie do porozumienia, znajdziecie rozwiązanie nurtujących Was od pewnego czasu zagadnień związanych z Twoimi finansami. To korzystny czas na remonty i zmiany w domu lub ich planowanie. Możecie liczyć na dobre porady, zwłaszcza od osoby spod znaku Wagi. Wszystko co związane jest z komunikacją jest teraz ważne - osoby operujące słowem lub zawodowi kierowcy będą mieli dużo pracy. W weekend odpoczniecie, opalając się nad wodą lub oglądając dobry film.

Rak
Wenus na szczycie Twojego znaku oznacza dla Ciebie świetne samopoczucie i dobre relacje w rodzinie. Przestaniesz się przejmować tym na co nie masz wpływu, z kłopotów wyjdziesz obronną ręką, nawet jeśli wymagać będzie to od Ciebie cierpliwości. Rozmowy z bliskimi na trudne tematy tylko na chwilę zachwieją sielankową atmosferą, okażą się jednak potrzebne. A jeśli jesteś pewny swoich racji, nie miej wyrzutów sumienia, żyj zgodnie z samym sobą.

Lew
Zwróć uwagę na znajomych, niektórzy będą proponować Ci nową pracę lub będziesz mógł pożyczyć od nich nieco gotówki. Nieco więcej spokoju w pracy sprawi, że poświęcisz się domowym obowiązkom, chętnie dokupisz coś do domu lub pojedziesz z samochodem na przegląd. W kontaktach z bliskimi zdobądź się na większą wyrozumiałość i pamiętaj, że inni też mają swoje gorsze dni, lub po prostu mają wobec Ciebie określone oczekiwania.

Panna
Pełna energii będziesz pozytywnie nastawiona do życia. Szukając pracy poprzez znajomych i przyjaciół masz dużą szansę na jej znalezienie. W tym tygodniu skoncentrujesz się na sprawach domowych, czeka Cię nieco sprzątania, niektórzy zrobią to czego nie zdążyli zrobić w poprzednich miesiącach. W czasie weekendu podczas spaceru pomyśl o tym co masz i doceń los, który się do Ciebie co chwilę uśmiecha. Zagraj w lotka lub inną grę losową.

Waga
Wenus i Merkury skłaniają do rozmów z partnerem lub rodzicami, a to pociągnie za sobą konieczność stawienia czoła własnym słabościom. Do weekendu odpowiedz sobie czego chcesz i podejmij decyzję, wątpliwości na dłuższą metę tylko pogłębią istniejące problemy. Dobrze wpłynie na Ciebie zmiana otoczenia, poznanie nowych ludzi, popatrzenie z dystansu na swój związek lub rodzinne relacje. W sferze zawodowej ustal priorytety, w weekend oglądnij dobry film, pobiegaj i dobrze się wyśpij.

Skorpion
Znajdziesz rozwiązanie paru spraw, o których myślisz od dłuższego czasu. Zwłaszcza tych związanych z ważną uczuciową relacją. Przemyślisz też swoją przyszłość w kontekście zawodowych wyzwań. Liczne wyjazdy w interesach będą konieczne, na szczęście znajdziesz pełne zrozumienie w swojej rodzinie. Odnowisz dawną znajomość, a jeśli okaże się że to płeć przeciwna, możesz spodziewać się dreszczyku emocji. W weekend czeka Cię spotkanie towarzyskie i ciekawe rozmowy.

Strzelec
Mars w znaku Byka ułatwi Ci załatwianie spraw urzędowych i tych związanych z nieruchomościami. Słońce i Merkury w Bliźniętach sprawią, że będziesz bardziej kreatywny i ujrzysz starą sytuację w nowym świetle. Będziesz wiedział co zrobić, pozbędziesz się wątpliwości. Wielu z Was spłaci teraz stare długi, dla innych kredyt będzie właściwym sposobem, by otrzymać to czego pragną. To dobry tydzień na planowanie, na 2-3 lata naprzód, nakreślone teraz plany będą realne do zrealizowania.

Koziorożec
Opozycja Słońca i Merkurego do szczytu Twojego znaku przyniesie przemyślane, choć oryginalne pomysły, czasem również zauroczenie kimś, z kim już kiedyś byłeś związany. Spotkanie z kimś z przeszłości może spowodować zawirowania w Waszym życiu uczuciowym. To dobry tydzień na poprawę relacji z rodzicami. W weekend wybierz się z bliską osobą na romantyczną kolację.

Wodnik
To tydzień zwiększonego zainteresowania sprawami Twoich dzieci, a jeśli ich nie masz energie symbolizowane przez planety w znaku Bliźniąt - Słońce i Merkurego - wykorzystaj w pracy inicjując ciekawy projekt, przedstawiając oryginalne rozwiązania bieżących spraw w firmie. Ktoś lub jakieś wydarzenie skłoni Cię do przemyślenia swoich spraw uczuciowych i towarzyskich. Będziesz skłonny zmienić środowisko lub podjąć naukę na drugim kierunku studiów.

Ryby
Jeśli chcecie zarobić trochę grosza rozejrzyjcie się za kimś w typie Koziorożca lub Byka. Współpraca z nimi lub obserwowanie ich zachowań i wzorowanie się na nich na pewno korzystnie wpłyną na Wasze finanse. Spędzicie miło czas w towarzystwie swoich rodziców - pomogą Wam w zrozumieniu kilku spraw lub powiedzą coś co sprawi, że nabierzecie dystansu do tego co wzbudza w Was silne emocje. Niejedne z Was w weekend będą leniuchować w domowym zaciszu.