Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

W weekend kierowcy niech omijają Chrzanów

04.06.2010 18:05 | 9 komentarzy | 4 986 odsłony | red
Podajemy wykaz ulic zamkniętych podczas Dni Chrzanowa. Aspirant sztabowy Robert Matyasik, rzecznik KPP w Chrzanowie, radzi, żeby nie wjeżdżać w weekend do centrum miasta. Ostrzega też, że posypią się mandaty dla delikwentów pijących alkohol w miejscach publicznych i załatwiających się w niedozwolonych miejscach.
9
W weekend kierowcy niech omijają Chrzanów
Asp. sztab. Robert Matyasik
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Podajemy wykaz ulic zamkniętych podczas Dni Chrzanowa. Aspirant sztabowy Robert Matyasik, rzecznik KPP w Chrzanowie, radzi, żeby nie wjeżdżać w weekend do centrum miasta. Ostrzega też, że posypią się mandaty dla delikwentów pijących alkohol w miejscach publicznych i załatwiających się w niedozwolonych miejscach.

Łukasz Dulowski: Jakie ulice i od kiedy będą zamknięte podczas Dni Chrzanowa, organizowanych w ten weekend?
Robert Matyasik:
- Od soboty rano kierowcy nie przejadą ul. Krakowską, ul. Garncarską i częściowo ul. Śląską, od skrętu na ul. Zieloną (przy wiadukcie kolejowym) do skrzyżowania z ul. Sienkiewicza. Z ruchu zostanie wyłączony odcinek ul. Kusocińskiego, od skrzyżowania z ul. Broniewskiego do ul. Sienkiewicza. Nie będzie także przejezdny odcinek ul. Garncarskiej, między Krakowską a 29 Listopada. Otrzymaliśmy też informację, że od 4 do 7 czerwca będzie asfaltowana ul. Focha i Sienna.

Jakie są proponowane objazdy?
- Kierowcy, wjeżdżając na ul. Krakowską, skręcą w prawo w ul. Zieloną, a następnie będą mogli wybrać trasę: Kusocińskiego, Broniewskiego, Mieszka I do Wodzińskiej albo po minięciu dworca autobusowego jechać prosto ul. Zieloną, przez nowe rondo, aż do Wodzińskiej. W przypadku objazdu ul. Siennej proponuję trasę przez Starą Hutę.

Na rynku działają dwa ogródki piwne. Podczas Dni Chrzanowa może się jednak zdarzyć, że ktoś będzie chciał się napić bliżej sceny.
- Wtedy zostanie pouczony, że popełnia wykroczenie, spożywając alkohol w miejscu publicznym. Delikwentom, którzy nie posłuchają, grozi mandat w wysokości 100 złotych.

A jeśli ktoś nie wytrzyma i załatwi się gdzieś „za rogiem”?
- To może dostać nawet 500 zł mandatu.

Ilu policjantów będzie dodatkowo pilnować bezpieczeństwa podczas Dni Chrzanowa?
- Pięćdziesięciu.

Rozmawiał Łukasz Dulowski 

Aktualizacja 4.06.2010, 18.05

>DNI CHRZANOWA - ROZPOCZNĄ BALETEM, SKOŃCZĄ FAJERWERKAMI