Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Kolejne utrudnienia na Podwalu

04.06.2010 17:57 | 2 komentarze | 3 213 odsłony | red
CHRZANÓW. W piątek drogowcy zrywali asfalt na ulicy Podwale. Efekt - kierowcy stali w korkach. Problemu nie widzi zarządca drogi. - Ruch samochodowy odbywał się bez utrudnień – stwierdził Zbigniew Zaręba, zastępca dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg w Chrzanowie.
2
Kolejne utrudnienia na Podwalu
W piątek w południe kierowcy stali na ul. Podwale w korku
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

CHRZANÓW. W piątek drogowcy zrywali asfalt na ulicy Podwale. Efekt - kierowcy stali w korkach. Problemu nie widzi zarządca drogi. - Ruch samochodowy odbywał się bez utrudnień – stwierdził Zbigniew Zaręba, zastępca dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg w Chrzanowie.

Modernizacja ul. Podwale rozpoczęła się we wtorek od zabudowy nowych krawężników. Prace utrudniały wówczas jazdę kierowcom zmierzającym w kierunku Borowca. Jednak gorzej było w piątek, gdy drogowcy zerwali asfalt. Około godz. 11 zmotoryzowani stali w korkach.

- To jeszcze nie utrudnienia. Jeśli takie będą miały się pojawić, na pewno o nich poinformujemy – powiedział Zbigniew Zaręba, zastępca dyrektora PZD w Chrzanowie. Dodał, że wykonawca inwestycji zerwał asfalt w celu wyeliminowania wybojów.
(jk)