Krzeszowice

Maraton wygrywa w tie-breaku (WIDEO,ZDJĘCIA)

20.01.2024 20:33 | 0 komentarzy | 2 573 odsłony | Michał Papiernik

W meczu 13. kolejki II Ligi Siatkówki Kobiet, po wyrównanym boju, drużyna Maratonu Krzeszowice pokonała 3:2 zespół MBS WTS Solna Wieliczka.

0
Siatkarki MKS Maratonu Krzeszowice z Trenerem Tomaszem Piechotą przed meczem 13. kolejki

Materiał wideo:

Na sobotni mecz w Hali Sportowej CKiS w Krzeszowicach przyszło około 80 osób.

Rywalem zawodniczek z Krzeszowic był wyżej notowany przeciwnik, drużyna MBS WTS Solna z Wieliczki.

Mecz, który trwał 139 minut przyniósł wiele emocji. Najciekawszy okazał się trzeci, najdłuższy set, który zakończył się wynikiem 32:34. W czwartym secie zawodniczki z Krzeszowic pokazały swoją dojrzałość oraz doświadczenie wygrywając 25:19 i tym samym doprowadzając do tie-breka.

Piąty set to dobra gra gospodarzy, dużo błędów ze strony przyjezdnych, co przełożyło się na to że siatkarki z Krzeszowic cieszą się z ważnych dwóch punktów.

- Bardzo się cieszę że wygraliśmy. Jestem dumny z zawodniczek. Wśród dobrych stron wymienię  na pewno fajne, pojedyncze akcje. Ze złych nie podoba mi się nasza postawa w końcówkach setów. Jesteśmy rozkojarzeni i nie potrafimy się sprężyć - ocenia trener Tomasz Piechota.

Maraton Krzeszowice - MBS WTS Solna Wieliczka 3:2 (22:25, 25:20, 32:34, 25:19, 15:10)

Skład Maratonu: Alicja Bogdan, Gabriela Mastek, Natalia Smaga, Szlamczyk Nicola, Gabriela Szczepaniec. Patrycja Duda, Małgorzata Płatek, Anna Piekarniak, Joanna Siudek, Julia Polek.

W następnym meczu siatkarki z Krzeszowic zmierzą się na wyjeździe z drużyną Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia.