Nie masz konta? Zarejestruj się

MAŁOPOLSKA

KJ "Szarża" Bolęcin ze złotem na ogólnopolskiej imprezie

27.08.2023 11:17 | 0 komentarzy | 3 093 odsłony | Michał Papiernik
Ostatnia aktualizacja: 28.08.2023 11:17
Aleksandra Połetek zdobyła złoty medal Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego - Finału XXIX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, a także złoty medal Mistrzostw Małopolski WKKW.
0
KJ "Szarża" Bolęcin ze złotem na ogólnopolskiej imprezie
Aleksandra Połetek na najwyższym stopniu podium, autor Joanna Połetek
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Sukces Aleksandry to nie wszystko. Blanka Okoczuk z Szarży zdobyła brązowy i srebrny medal Mistrzostw Małopolski Młodzików na koniach Peregrin oraz Moonshine.

Pozostali zawodnicy również wysokie miejsca - (4,5 i 6) w Mistrzostwach Małopolski oraz konkursach otwartych ogólnopolskich.

KJ Szarża Bolęcin wygrywa też ranking klubów wszechstronnego konkursu konia wierzchowego w Małopolsce. WKKW to olimpijska konkurencja jeździectwa, która jest skrupulatnym sprawdzianem konia i jeźdźca, wymagającym dużego doświadczenia.

- Wszyscy zawodnicy wykazali się dużą wolą walki i koncentracją na wykonaniu zadania. Dla niektórych stres związany z udziałem w imprezie rangi mistrzowskiej był tak mocny, że zdarzały się drobne błędy. Jednak wszyscy pokazali wysoki poziom umiejętności, a konie dały z siebie wszystko - mówi prezes Mikołaj Rey.

Skład reprezentacji KJ Szarża Bolęcin: Aleksandra Połetek i Treb, Amelia Sygnat i Honeymoon oraz Ems, Julia Bolek i Una Emocion, Blanka Okoczuk i Peregrin oraz Moonshine, Zosia Wójcik i Love Me BMF, Jakub Gręźlikowski i Grassi M.