Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Doładowanie Google Play – odkryj ogrom ciekawych aplikacji!

13.01.2023 15:45 | 0 komentarzy | 824 odsłony | red

Materiał promocyjny

Coraz częściej możemy spotkać się z wykonywaniem transakcji przez karty prepaid. Za ich pomocą możemy opłacić nie tylko popularne serwisy streamingowe, ale także wkroczyć do świata płatnych treści na największych sklepach z aplikacjami. Doładowanie Google Play i App Store to szansa na dostęp do zupełnie nowego wymiaru rozrywki.
0
Doładowanie Google Play – odkryj ogrom ciekawych aplikacji!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Doładowanie Google Play – zakup online lub w sklepie

Karta Google Play dostępna jest w kilku nominałach. Możemy ją nabyć zarówno w wersji fizycznej, jak i wirtualnej. Ta pierwsza jest o tyle interesująca, że możemy za nią zapłacić gotówką – nie musimy podawać firmie Google danych naszej karty kredytowej. Dodatkowo taka forma może stanowić doskonały prezent. Druga opcja to natomiast wybór dla osób ceniących sobie wygodę – jeśli nie chce nam się udać do sklepu, by kupić fizyczną kartę, możemy zrobić to przez internet.

Doładowanie Google Play możemy nabyć w naprawdę sporej liczbie różnych sklepów. Często ma je w ofercie nawet nasz niewielki, osiedlowy market – nie musimy zatem szukać po galeriach handlowych i specjalistycznych sklepach. Gdzie zatem kupimy karty Google Play?

Tu kupisz doładowanie Google Play

Karta Google Play jest dostępna przede wszystkim w oficjalnym sklepie Google, gdzie kupimy ją w wersji wirtualnej. Jeżeli decydujemy się na zakupy online przez inne kanały, warto pamiętać o wyborze sprawdzonego serwisu. Karty nie zawsze pochodzą z legalnego źródła – co więcej, taka transakcja może wiązać się z podatkiem i dopłatą za obsługę. W efekcie za kartę podarunkową o wartości 50 złotych możemy wtedy zapłacić na przykład około 60 złotych. Jest więc to mniej bezpieczne i skrajnie nieopłacalne – zdecydowanie odradzamy tę metodę zakupu! Jeśli zaś chodzi o fizyczne lokale, w których dostępne są karty Google Play, możemy odwiedzić kilka placówek.

  • Sklepy z AGD i RTV. Markety z elektroniką przeważnie mają na stanie produkty takie jak karta Google Play, doładowanie App Store czy kupon do Battle.net – to pierwszy wybór dla wielu osób.
  • Kolejnymi placówkami są duże dyskonty, szczególnie te, które mają działy z elektroniką – np. Tesco czy Auchan. Jeżeli mamy taki sklep w okolicy, warto tam zajrzeć.
  • Doładowanie Google Play można kupić w niektórych kioskach i księgarniach. Przeważnie jest ono dostępne przy ladzie – gdy nie widzimy karty w pobliżu kasy, możemy dopytać sprzedawcę.
  • Karty prepaid dostępne są także na niektórych stacjach benzynowych. Warto sprawdzić także tam, jeśli nigdzie indziej nam się nie poszczęściło.

Z dostępnością nie powinno być problemu – o ile mieszkamy w okolicy, gdzie znajdują się sklepy RTV, galerie handlowe, księgarnie i sieciowe kioski. Co zrobić, gdy nie mamy w pobliżu takich miejsc? Spokojnie – jest alternatywa!

Doładowanie Google Play kupisz także w Żabce

„Mały wielki sklep” ma w swojej ofercie różnego rodzaju karty prepaid. Znajdziemy tutaj kompletną listę popularnych doładowań – od kart App Store przez Battle.net, Steam i Allegro po właśnie Google Play. W każdym markecie z zielonym szyldem są dostępne takie produkty. Przeważnie karty do Sklepu Play znajdują się naprzeciwko kasy; gdy ich tam nie widzimy, warto dopytać sprzedawcę. Karta Google Play w Żabce dostępna jest w takiej samej cenie, jak wszędzie indziej, a kwota zakupu odpowiada wysokości środków doładowania. Za 20 złotych nasze saldo w Sklepie Play wzbogaci się również o 20 złotych – dostępne są również warianty w wysokości 50 i 150 złotych.

Materiał promocyjny