Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

ZAGÓRZE. Zbudowali grilla i boisko do siatkówki

25.09.2010 21:59 | 4 komentarze | 5 118 odsłon | red
Wielu mieszkańców wsi przyszło w sobotę na otwarcie boiska do piłki plażowej i ogródka z grillem obok siedziby strażaków ochotników przy ulicy Piłsudskiego.
4
ZAGÓRZE. Zbudowali grilla i boisko do siatkówki
Otwarcie boiska i grilla przyciągnęło wielu mieszkańców Zagórza
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wielu mieszkańców wsi przyszło w sobotę na otwarcie boiska do piłki plażowej i ogródka z grillem obok siedziby strażaków ochotników przy ulicy Piłsudskiego.

Wysoka frekwencja w czasie otwarcia boiska do piłki plażowej i ogródka z grillem w Zagórzu przypominała małe święto wsi. W słoneczne popołudnie przyszli zobaczyć nowe obiekty.

- W budowę zaangażowaliśmy mieszkańców Zagórza. Włożyli tutaj dużo pracy, pomagali również druhowie. Początkowo miało to być miejsce wypoczynkowe, ale z czasem doszliśmy do wniosku, że boisko z grillem bardziej się przydadzą - powiedziała Jolanta Radecka, kierowniczka OPS w Babicach.

Dodała jednocześnie, że obiekt miał powstać szybciej. Jednak plany pokrzyżowała pogoda. Całość kosztowała około trzech tysięcy złotych. Podczas otwarcia mieszkańcy mogli m.in. skosztować darmowych kiełbasek z nowo powstałego grilla. Jak oceniają najświeższą atrakcję Zagórza?

- Na pewno się przyda nowa forma rekreacji w naszej wsi. Z boiska skorzystają przede wszystkim młodzi ludzie. A grill posłuży wszystkim z nas - cieszyli się w sobotę Tomasz i Sylwia Wolscy z Zagórza.
(jk)