Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Odkryj swój styl z REV'IT! Kolekcją odzieży motocyklowej opartej na designie, osiągach i innowacjach

20.11.2022 23:33 | 0 komentarzy | 341 odsłon | red

Materiał promocyjny

Jazda na motocyklu jest przyjemnością i można tę przyjemność spotęgować mając odpowiednią odzież. Doskonałym wyborem jest odzież producenta REV'IT, która zachwyca. Czas na jej temat dowiedzieć się więcej.
0
Odkryj swój styl z REV'IT! Kolekcją odzieży motocyklowej opartej na designie, osiągach i innowacjach
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Odzież motocyklowa marki REV'IT - z miłości do jakości i stylu

Odzież motocyklowa REV'IT powstała z miłości do motocykli, stylu, a także w celu zwiększenia bezpieczeństwa i trzeba przyznać, że trudno przejść obok niej obojętnie i to do tego stopnia, że obecnie uważa się, że jest ona liderem na rynku odzieży motocyklowej. Wybierają ją osoby, które cenią styl. Rzeczywiście marka projektuje ubrania o niezwykle ciekawym designie. Można się w nich wyróżnić i przy tym czuć maksymalną wygodę. Jednak, co warto wiedzieć, producent nie poprzestał tylko na stylu. Otóż wszystkie ubrania zwiększają bezpieczeństwo jazdy.

Są przy tym wytrzymałe. W ofercie można znaleźć odzież skórzaną, ochronną, która posiada wzmocnienia w rękawach i naramiennikach. Rzeczywiście wszystkie modele inspirowane są potrzebami branży, zapotrzebowaniem klientów oraz historią jazdy na motocyklu. W ofercie marki REV'IT można znaleźć odzież ochronną, która dopasowana jest do stylu jazdy i pozycji podczas jazdy.

REV'IT - marka z tradycją

Firma REV"IT została założona w 1995 r. w odpowiedzi na potrzeby zmieniającego się rynku. Została stworzona z myślą o bezpieczeństwie, ale też z pasji do jazdy na motocyklu. Jednocześnie projektanci nie zapomnieli o estetyce i stworzyli odzież, w której tak samo dobrze wygląda się na motorze, jak i po zejściu z niego. Nim produkt trafi na rynek przechodzi najbardziej restrykcyjne testy jakościowe i wytrzymałościowe. W kurtkach, spodniach czy kombinezonach łączone są różne materiały i wszywane są naprawdę mocne ochraniacze. Produkty rzeczywiście spełnią oczekiwania prawdziwego miłośnika jazdy na motorze. Ubrania motocyklowe mogą być wyposażone dodatkowo w laminowane membrany.

Chronią one motocyklistów nie tylko przed deszczem, ale i zmiennymi warunkami atmosferycznymi i co ważne pozwalają skórze oddychać. Producent stosuje też zamki wentylacyjne, co zapewnia nie tylko wygodę, ale też chroni przed zimnem. W miejscach takich jak klatka piersiowa czy plecy kurtki bądź kombinezony posiadają wzmocnienia, w których można bez problemu zmieścić ochraniacze. Dla jeszcze większego bezpieczeństwa producent stosuje laminowane odblaski. Zapewniają one widoczność motocyklisty ze wszystkich stron. Dzięki zastosowaniu tak wielu ulepszeń i innowacyjnych rozwiązań odzież motocyklowa Rev'it prezentuje się wyjątkowo nowocześnie.

Co można znaleźć w ofercie REV'IT?

W ofercie REV'IT można znaleźć stylową odzież motocyklową, choćby kurtki. Dostępne są takie z tworzyw sztucznych, ale i skóry naturalnej. Wszystkie modele idealnie dopasowują się do sylwetki. Umieszczone sygnowanie jest w ich przypadku kropką nad "i", gdyż podkreśla design. Aby dotrzeć do jeszcze większej ilości klientów, producent stworzył także kolekcję vintage. Można postawić też na spodnie czy kombinezony. Wyobraźcie sobie, że REV'IT przygotował też naprawdę ciekawą kolekcję ubrań dla motocyklistek.

Odzież podkreśla sylwetkę i zapewnia bezpieczeństwo. Oczywiście musimy też wspomnieć, że ubrania motocyklowe dostępne są w naprawdę korzystnej cenie.

Materiał promocyjny