Nie masz konta? Zarejestruj się

Praca, biznes, edukacja

Prefa sp. z o.o. w Krzeszowicach poszukuje kandydatów do pracy

14.09.2022 15:34 | 0 komentarzy | 2 104 odsłony | red

Materiał promocyjny

Firma Prefa sp. z o.o. w Krzeszowicach poszukuje osoby na stanowisko: ASYSTENT/KA BIURA
0
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
Firma Prefa sp. z o.o. w Krzeszowicach poszukuje osoby na stanowisko:

ASYSTENT/KA BIURA

Opis stanowiska

  • Prowadzenie biura (sekretariat, poczta, łączność itp.);
  • Administracja gospodarcza (zaopatrz. gosp., czystość, ochrona);
  • Administracja techniczna obiektów nieprodukcyjnych;
  • Administracja samochodów osobowych; ubezpieczenia;

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok;
  • Wykształcenie odpowiednie do stanowiska;
  • Terminowość, punktualność;
  • Umiejętność planowania i organizowania pracy;
  • Samodzielność;
  • Znajomość programu MS Office;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Dyspozycyjność. Możliwość prowadzenia samochodu podczas krótkich delegacji;

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Współpracę z profesjonalnym zespołem;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji;
  • Dofinansowanie do Karty Multisport;
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres:
rekrutacja@prefa.pl

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.prefa.pl