Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Velvet CARE jest jednym z największych producentów artykułów higienicznych w Europie Środkowej

07.09.2022 00:00 | 0 komentarzy | 400 odsłon | Andrzej Gawera

Materiał promocyjny

Papiernia, która istnieje od ponad 125 lat, dziś produkuje wyroby higieniczne takie jak:  papier toaletowy, ręcznik kuchenny, nawilżany papier toaletowy, chusteczki higieniczne i uniwersalne.
0
Velvet CARE jest jednym z największych producentów artykułów higienicznych w Europie Środkowej
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Velvet CARE to LIDER W SWOJEJ BRANŻY, to też jeden z największych pracodawców w regionie olkuskim nieustannie zwiększający liczbę swoich Pracowników. Obecnie zatrudnionych jest prawie 800 pracowników, a 9 lat temu było ich zaledwie 280. Pomimo wielu zmian na przestrzeni lat, firma niezmiennie znajduje się w tej samej lokalizacji, w Kluczach, gdzie pracują  nierzadko całe rodziny. Bezpieczeństwo i STABILNE ZATRUDNIENIE oraz nieograniczone MOŻLIWOŚCI ROZWOJU to elementy, które wysoko cenią pracownicy Velvet CARE. Z każdym Pracownikiem zawierana jest umowa o pracę. Na początku zazwyczaj na okres próbny, choć są wyjątki i można zacząć już od umowy na czas określony. Co istotne, ok. 80% Pracowników posiada umowę na czas nieokreślony.

Firma od lat dynamicznie się rozwija. Na przestrzeni 9 ostatnich lat zrealizowano strategiczne inwestycje na skalę niespotykaną w branży papierniczej: zakupiono czeską spółkę Moracell, zainstalowano 9 nowoczesnych linii przetwórczych, uruchomiono 2 najnowsze maszyny papiernicze, zbudowano 3 magazyny. Każdy operator, magazynier, mechanik, elektryk, automatyk spotka w Velvet CARE NAJNOWSZE TECHNOLOGIE.

W związku z rozwojem i instalacją kolejnych linii produkcyjnych, Velvet CARE zaprasza do grona Pracowników osoby, które chciałaby być częścią tej niesamowitej historii, którzy będą pracowali w magazynach, w utrzymaniu ruchu, na produkcji czy w wielu innych ciekawych obszarach. Firma oferuje atrakcyjne warunki płacowe i szereg świadczeń pozapłacowych. Na produkcji minimalna stawka godzinowa dla osób bez doświadczenia to 19,50 zł brutto plus atrakcyjne dodatki. Doświadczony w pracy na produkcji Pracownik od początku otrzymuje minimum 21 zł brutto na godzinę. Po uwzględnieniu wszystkich dodatków (w tym m.in. dodatek za system czterobrygadowy wynoszący aż 600 zł brutto) to stawka miesięczna wynosi PONAD 5300 ZŁ BRUTTO na początek.

W Velvet CARE istotne jest ciągłe doskonalenie i podnoszenie swoich kompetencji. Każdy Pracownik, który chce i ma motywację by się rozwijać, ma możliwość poszerzania swoich kompetencji w ramach kompleksowych projektów i wsparcia ze strony doświadczonych kolegów, przełożonych. Pracownikom zatrudnionym na wydziałach produkcyjnych, utrzymania ruchu czy w magazynach zapewnia się możliwość rozwoju w ramach ścieżek kariery. W 2021 w firmie miało miejsce PONAD 200 AWANSÓW.

Zespół Velvet CARE charakteryzuje pasja, zaangażowanie w wykonywanie swoich obowiązków, nastawienie na realizację celów oraz poczucie odpowiedzialności za zadania.  Ważne są też ekologia i zdrowie Pracowników. Firma zainaugurowała kampanię reklamową „Działamy dziś, z myślą o jutrze". W pięciu obszarach realizowana jest już strategia Eco Agenda 2025, dzięki czemu dało się m.in. zredukować zużycie świeżej wody o 40%, a plastiku o ok. 17%, wprowadzono też ekologiczne opakowania dla chusteczek higienicznych. W kwestii zdrowia Pracowników, firma organizowała akcje szczepień, ponadto wspiera aktywność fizyczną w ramach rywalizacji w bieganiu, chodzeniu i jeździe na rowerze.

Wszystko to sprawia, że Velvet CARE to SOLIDNY PRACODAWCA.

Aplikuj!
To również może być Twój pracodawca!
hr@velvetcare.com
+48 661 333 866


Materiał promocyjny