Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Sportowy weekend na ziemi chrzanowskiej

05.11.2010 17:38 | 3 komentarze | 3 809 odsłony | red
Czy trzebiński MKS zostanie mistrzem jesieni piątej ligi? Jak w meczu z liderem zaprezentuje się marzący o awansie szóstoligowy Świt Krzeszowice? Odpowiedzi poznamy w najbliższy weekend.
3
Sportowy weekend na ziemi chrzanowskiej
Piłkarze MKS-u Trzebinia-Siersza (żółto-czarne koszulki) zmierzą się w sobotę z Halniakiem Maków Podhalański
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Czy trzebiński MKS zostanie mistrzem jesieni piątej ligi? Jak w meczu z liderem zaprezentuje się marzący o awansie szóstoligowy Świt Krzeszowice? Odpowiedzi poznamy w najbliższy weekend.

PIŁKA NOŻNA

IV liga
MKS Alwernia - Sandecja II (sobota, godz. 13)
W starciu outsidera z liderem czwartej ligi faworyta wskazać nietrudno. Ostatnia w tabeli Alwernia uległa w miniony weekend na wyjeździe z przedostatnim Glinikiem Gorlice 1-4. Jak stwierdził trener MKS-u Marcin Spuła, gorzej być już nie może. Powodów do optymizmu przed starciem z ekipą z Nowego Sącza próżno zatem szukać.
Kibicom pozostaje wierzyć, że piłkarze z ich ukochanego klubu postarają się o niespodziankę, porównywalną z wyjazdowym remisem z ówczesnym liderem Limanovią.

V liga
MKS Trzebinia-Siersza - Halniak Maków Podhalański (sobota, godz. 13)
Na kolejkę przed końcem rundy jesiennej trzebinianie prowadzą z dwupunktową przewagą nad kolejnymi w tabeli Niwą i Garbarzem. Przed tygodniem podopieczni Marcina Kasprzyka wygrali na wyjeździe ze Słomniczanką w Słomnikach 3-0. Czy po sobotnim starciu z zespołem z Makowa Podhalańskiego, zajmującym siódme miejsce w klasyfikacji, będą się cieszyć z kolejnych trzech punktów?
- Halniak to ekipa nieprzewidywalna. Potrafi wygrać z najlepszymi i przegrać ze słabszym przeciwnikiem - mówi Marcin Kasprzyk, trener MKS-u.

VI liga – Wadowice
KP Chrzanów - Iskra Klecza Dolna, Zagórzanka - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (oba: sobota, godz. 13)
LKS Żarki - Brzezina Osiek (niedziela, godz. 13)

VI liga – Kraków
Świt Krzeszowice - Wiślanie Jaśkowice (sobota, godz. 13)
Jak mówi trener Świtu Ryszard Kruk, forma jego podopiecznych przypomina w tym sezonie huśtawkę. Stabilizacji nie sprzyjają liczne kontuzje.
Po 14 kolejkach krzeszowiczanie zajmują piąte miejsce, tracąc do lidera z Jaśkowic 11 “oczek”. W poprzedniej serii spotkań zremisowali 2-2 z Grębałowianką na jej terenie.
Wiślanie z kolei rozbili Płomień Jerzmanowice 6-0. Było to ich jedenaste zwycięstwo z rzędu. Czy Świt zdoła przerwać tę znakomitą passę rywali?

Klasa A
Myślachowice-Wolanka (sobota, godz. 12), Płaza-Młoszowa, Okleśna-Kwaczała, Gromiec-Balin II (wszystkie: sobota, godz. 13),
Zalas-Babice (niedziela, godz. 12),
Kościelec-Lgota, Regulice-Kamień (wszystkie: niedziela, 7 listopada, godz. 13)

Klasa B
Dulowa-Mętków (zaległy, sobota, godz. 13)

FUTSAL
Młoda Chrzanowska Liga Futsalu: sobota, 6 listopada, godz. 19 Antalya Junior - Solidex Junior, niedziela, 7 listopada godz. 8.30 Orzeł Balin - Orły Junior, godz. 9.20 PUKS Trzebinia - Zagórzanka, godz. 10.10 Północ Junior - Ruch Młoszowa, godz. 11. UKS II LO - SPRiN Regulice
Chrzanowska Liga Futsalu: niedziela, 7 listopada, godz. 15. Korona Futsal Team - Instalbud, godz. 16. Świetlica Plus Trzebinia - ADI, godz. 17. Północ - UKS II LO, godz. 18. Antalya - Solidex Chełmek, godz. 19. Megalo - KS orły, godz. 20. Wygiełzów - Protector (wszystkie mecze hala sportowa MOKSiR-u w Chrzanowie)

(MK) 

Aktualizacja 6.11.2010, 17.21