Nie masz konta? Zarejestruj się

Trzebinia

W Trzebini długa kolejka po 999 kuponów (ZDJĘCIA, WIDEO)

05.06.2022 17:20 | 6 komentarzy | 6 632 odsłon | Łukasz Dulowski
W niedzielę trzebińskie Intermarche, jako główny organizator, przygotowało na placu przy Ochronkowej imprezę z okazji Dnia Dziecka „Solidarni z Ukrainą".
6
W Trzebini długa kolejka po 999 kuponów (ZDJĘCIA, WIDEO)
Niedzielna kolejka po kupony na frytki, zapiekanki, hamburgery itp. na placu przy Ochronkowej w Trzebini. Wszystko za darmo dla polskich i ukraińskich dzieci
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

- Przesłanie jest jedno - „Solidarni z Ukrainą". Najtrudniejsze zadanie dotyczyło naszej wioski indiańskiej. Została rozebrana na pojedyncze elementy, rozdane wśród dzieci. Następnie wioskę trzeba było odbudować. To taki symbol wspólnego działania - opowiada Aneta Pabis, menadżerka trzebińskiego Intermarche.
Podkreśla, że całej zabawie przyświecał humanitarny cel.

- Dzieci dostały pakiety startowe, czyli wodę, soczek, ciasteczko, jabłuszko. Ponadto kupony i do wyboru: frytki belgijskie, hamburgery, zapiekanki, kiełbaski, lody, watę cukrową, popcorn. Wszystko to za darmo. W sumie 999 kuponów - mówi Aneta Pabis.

Przewidziano mnóstwo atrakcji, m.in. koncerty dzieci i młodzieży, biegi w alkogoglach i narkogoglach, symultanę szachową, a harcerze z trzebińskiego Hufca ZHP grali na kocyku na gitarach.