Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Nowoczesna stomatologia - dentysta Poznań

12.05.2022 10:57 | 0 komentarzy | 357 odsłon | red

Materiał promocyjny

Wielu z nas nadal żyje przekonaniami o smutnej poczekalni dentystycznej w czasach dzieciństwa, warto te wspomnienia odesłać w zapomnienie. Dzisiaj obawa przed bólem już nie musi powstrzymywać Cię przed wizytą w gabinecie specjalisty, pod warunkiem, że jest to nowoczesny gabinet stomatologiczny.
0
Nowoczesna stomatologia - dentysta Poznań
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Nowoczesna stomatologia zachowawcza skupia się na leczeniu tj. przygotowaniu ubytku w zębie zakładając wypełnienie. Ma na celu odbudowę uszkodzonych zębów przy zachowaniu ich żywotności, funkcjonalności i wyglądu. W nowoczesnej klinice stosuje się wysokiej jakości światłoutwardzalne wypełnienia kompozytowe, które gwarantują nie tylko trwałość, ale również estetykę.

Dostępna jest cała gama kolorystyczna, która idealnie komponuje się z uzębieniem pacjenta. Dzięki temu wypełnienia są niewidoczne!
Dodatkowo mogą służyć do poprawy wyglądu przebarwionych lub zniekształconych zębów. W zależności od potrzeb pacjenta zabiegi wykonuje się w znieczuleniu miejscowym lub bez.

Lekarze skupiają się na dokładnej diagnostyce i wczesnym wykrywaniu ubytków w celu zapobiegania powikłaniom. Nieleczona próchnica prowadzi do poważnej utraty twardego zęba i zakażenia miazgi, naczyń i nerwów w zębie. Bardzo często wiąże się to z silnym bólem. Następnie oprócz szczelnej odbudowy należy wykonać leczenie kanałowe.

Gabinet stomatologiczny — co to jest chirurgia stomatologiczna

Chirurgia stomatologiczna jest jedną z gałęzi zajmujących się leczeniem jamy ustnej. Dla wielu jest to kojarzone tylko z ekstrakcją zęba, jednak dentyści zajmują się również innymi zabiegami, takimi jak: usunięcie wierzchołka korzenia, hemisekcja, uwolnienie wędzidełka i języka lub odsłonięcie zachowane zęby w łuku.

Zabiegi w chirurgii stomatologicznej przygotowują leczenie protetyczne jamy ustnej lub zabiegi w polowe implantologii stomatologicznej.

Stomatolog Poznań

Pragniesz, aby zajął się Tobą najwyższej klasy dentysta i stomatolog Poznań? Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasi Pacjenci mogli w komfortowych warunkach zadbać o leczenie zębów. W gabinecie stomatologicznym wykonywane są zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, ale i nie tylko. Gabinet oferuje wiele usług z różnych dziedzin stomatologii. Przywiązywana jest duża waga do kwestii bezpieczeństwa. Gabinet stomatologiczny posiada wyłącznie certyfikowany sprzęt, utrzymuje jednocześnie szereg niezbędnych zabiegów przed w trakcie i po każdym zabiegu.
Zespół Materna Dental dokłada wszelkich starań, aby każda wizyta była spotkaniem na najwyższym poziomie z wykwalifikowanym dentystą, obdarzonym zaufaniem a przede wszystkim, który pomoże Ci rozwiązać wiele kłopotliwych problemów do zębów i jamy ustnej.
W naszej codziennej pracy wykorzystujemy wszystko to, czym współczesna stomatologia ma obecnie do dyspozycji.
Tylko najlepsze leczenie stomatologiczne? Doskonale! Klinika stomatologiczna Materna Dental jest Twoich usług – umów się na wizytę do gabinetu stomatologicznego i przekonaj się sam!

Materiał promocyjny