Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Nowoczesne sposoby powiększania ust

26.01.2022 04:49 | 0 komentarzy | 701 odsłon | red

Materiał promocyjny

Zamiast narzekać na niezadowalający wygląd swoich warg, warto poznać sposoby na ich powiększenie. Nie trzeba przeprowadzać zabiegu chirurgicznego, aby odmienić wygląd swojej twarzy w trybie niemalże ekspresowym.
0
Nowoczesne sposoby powiększania ust
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Można mieć pełne, zmysłowe usta dzięki wypełnieniu ich kwasem hialuronowym lub nawet własną tkanką tłuszczową. Nie brakuje również nowoczesnego sprzętu, który pozwoli pozbyć się kompleksu małych, wąskich lub asymetrycznych warg.

Jak rozwiązać problem z małymi ustami?

Obecnie niemal każdy może poprawić swoją urodę, dostępne są nawet nieinwazyjne zabiegi na małe usta, dzięki którym stają się one pełniejsze, bardziej sprężyste. Dostępne metody nie są przeznaczone wyłącznie dla celebrytek, nie trzeba nawet ponosić wysokich kosztów. Ceny zabiegów są bardzo atrakcyjne, pojawia się też coraz więcej metod do wyboru. Powiększanie ust stało się czymś niezwykle popularnym. Nie trzeba ograniczać się do optycznego uwydatnienia warg a pomocą makijażu. Popularne są zabiegi n małe usta, które polegają na wypełnieniu ich kwasem hialuronowym. Innym sposobem będzie lipolifting z wykorzystaniem własnego tłuszczu. Można też powiększyć usta za pomocą niewielkich cięć lub implantów silikonowych. Zabiegi medycyny estetycznej pozwalają nie tylko powiększyć wąskie usta i pozbyć się dysproporcji między dolną a górną wargą, ale też odbudować czerwień wargową, wyostrzyć kontury warg. Zabiegi służą zwiększeniu objętości ust i ich odżywieniu. Można pozbyć się asymetrii w budowie jednej z warg, ujędrnić usta, zredukować zmarszczki wokół nich.

Czy zabiegi powiększania ust są bezpieczne?

Zabiegi na małe usta są obecnie niezwykle bezpieczne i skuteczne, pozwalają uzyskać pożądany efekt nawet bez sięgania po skalpel. W przypadku metod chirurgicznych trzeba liczyć się z większym ryzykiem wystąpienia niepożądanych efektów ubocznych, ale jeśli zostaną wykonane przez doświadczonego specjalistę i będą przestrzegane zalecenia pozabiegowe, to nie powinny wystąpić żadne negatywne powikłania. Oczywiście nie można całkowicie wyeliminować ryzyka, kluczowe będzie odpowiednie przygotowanie ze strony pacjenta i osoby wykonującej zabieg. W większości przypadków niepożądane objawy utrzymują się przez krótki czas i znikają samoczynnie bez żadnej interwencji. Zachowując zasady aseptyki i antyseptyki, można zminimalizować zagrożenia. Naturalnym zjawiskiem w przypadku powiększenia ust jest wystąpienia ich obrzęku, zasinienia, tkliwości i nawet bolesności. Zdarzają się krótkotrwałe zaburzenia czucia. Jeśli niepokojące objawy nie znikają po kilku dniach, to należy zgłosić się do specjalisty medycyny estetycznej.

Materiał promocyjny