Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Sędziowie z Chrzanowa też strzelali bramki. Zostali wicemistrzami Małopolski Zachodniej

22.01.2022 20:00 | 0 komentarzy | 2 362 odsłony | Marek Oratowski
W sobotnim turnieju w Kętach sędziowie z Chrzanowa zajęli drugie miejsce w piłkarskim turnieju na szczeblu Małopolski Zachodniej. Wygrała drużyna arbitrów z Oświęcimia.
0
Sędziowie z Chrzanowa też strzelali bramki. Zostali wicemistrzami Małopolski Zachodniej
Piłkarze KS Chrzanów, fot. Facebook
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Na starcie stanęły cztery zespoły, które zagrały ze sobą po dwa spotkania. W pierwszej serii gier rozjemcy z KS Chrzanów pokonali kolegów z Olkusza 3-0. W drugim spotkaniu ulegli sędziom z Wadowic 1-2. Potem 5-0 rozgromili piłkarską drużynę arbitrów z Oświęcimia.

W rewanżowych starciach ponownie 3-0 wygrali z Olkuszem, pokonali Wadowice 4-3 oraz przegrali z Oświęcimiem 1-2. Zwycięskiego gola dla oświęcimian uzyskał w ostatniej sekundzie meczu Sebastian Mysłajek. Tym samym trzeci raz z rzędu i piąty w historii KS Oświęcim okazało się najlepsze w Małopolsce Zachodniej. Sędziowie z Chrzanowa musieli się zadowolić drugą lokatą. Trzecie były Wadowice, a czwarty Olkusz.

Co ciekawe, dwa tygodnie wcześniej sędziowie z Chrzanowa zajęli czwarte miejsce wśród 16 drużyn w VIII Halowych Mistrzostwach Małopolski drużyn Sędziowskich o Puchar Prezesa MZPN. W półfinale przegrali właśnie z KS Oświęcim, który ostatecznie został wicemistrzem Małopolski.