Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Młodzi piłkarze się nie oszczędzali. W niedzielę strzelili 87 bramek (WIDEO, ZDJĘCIA)

16.01.2022 18:00 | 0 komentarzy | 2 234 odsłony | Marek Oratowski
Trwa cykl turniejów mających urozmaicić zawodnikom ferie. W niedzielę w hali I LO w Chrzanowie obserwowaliśmy zacięte mecze trampkarzy i orlików.
0
Młodzi piłkarze się nie oszczędzali. W niedzielę strzelili 87 bramek (WIDEO, ZDJĘCIA)
"Bratobójczy" pojedynek dwóch drużyn orlików z Górnika Libiąż
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Turnieje organizuje Podokręg Piłki Nożnej w Chrzanowie. W sobotę młodzi piłkarze walczyli w hali Zespołu Szkół Techniczno-Usługowych w Sierszy. W niedzielę rywalizowali w I LO w Chrzanowie.

W pierwszym z niedzielnych turniejów zagrali trampkarze. Spośród pięciu zespołów najlepsi okazali się gracze Górnika Libiąż. Zanotowali cztery wygrane i remis 1-1 z ekipą AP 21 Chrzanów, która zajęła drugą lokatę, przegrywając gorszym bilansem bramek. Kolejne miejsca zajęły ekipy LKS Żarki, Ciężkowianki i Triumfu Alwernia. Najlepszym zawodnikiem został Krzysztof Kolasiński (AP 21 Chrzanów), a bramkarzem Maciej Cebula (Górnik Libiąż).

W turnieju orlików zagrały cztery ekipy, bo nie dojechali zawodnicy Żarek. Wygrał zespół AP 21 Chrzanów , przed Górnikiem Libiąż I, Górnikiem Libiąż II i AP 21 II. Królem strzelców został Szymon Ronowicz (Górnik Libiąż I), zdobywca 11 bramek. Jego kolegę z drużyny Aleksandra Kikę wybrano najlepszym bramkarzem.

W niedzielnych meczach padło aż 87 goli. Nad ich przebiegiem czuwali działacze PPN Chrzanów: Józef Cichoń, Leon Kozioł, Stanisław Bogacz i Antoni Gawronek. Poprowadzili je społecznie arbitrzy z KS Chrzanów.

Obejrzyjcie wideo i zdjęcia z turnieju.